TERMÍNOVÁ LISTINA 2016

 

terminovka 2016.xls

 
  Čechy západ Čechy střed Morava sever Morava jih Mezinárodní a ostatní akce klubové turnaje
neděle
10.1.
        4. Olomouc Cup 2016
Rozpis
 
neděle
17.1.
        4. Rajhrad Cup 2016
Rozpis
 
sobota
30.1.
        Dvoučlenná družstva Děčín 2016      Rozpis  
neděle
31.1.
        Dvoučlenná družstva
Děčín 2016
 
neděle
7.2.
  1. Open
Děčín (fg)
       
neděle
14.2.
        5. Olomouc Cup 2016
Rozpis
 
sobota
27.2.
        AB Duo Děčín 2016
Rozpis
 
neděle
28.2.
        AB Duo Děčín 2016  
sobota
5.3.
        Maraton Děčín 2016
Rozpis
 
neděle
6.3.
        Maraton Děčín 2016  
neděle
13.3.
        6. Olomouc Cup 2016
Rozpis
 
sobota
19.3.
      1. Open
Rajhrad
   
neděle
20.3.
  2. Open
Butovice
  2. Open
Rajhrad + II.liga
   
sobota
26.3.
           
neděle
27.3.
           
pondělí
28.3.
(Velikonoce)
           
sobota
2.4.
           
neděle
3.4.
1. Grand Prix
Rajhrad (mtg - hala)
   
sobota
9.4.
           
neděle
10.4.
           
sobota
16.4.
           
neděle
17.4.
  3. Open Děkanka
+ II.liga
  3. Open
Start Brno
   
sobota
23.4.
           
neděle
24.4.
1. Bohemia Tour
Děkanka Praha
1. Moravia Tour
Start Brno
   
sobota
30.4.
    1. Open
Ostrava + II.liga
     
neděle
1.5.
  4. Open
Radotín
2. Open
Ostrava + II.liga
  Pod Bílou věží 2016
Rozpis
 
sobota
7.5.
1. Open Chomutov          
neděle
8.5.
2. Open
Chomutov
 + II.liga
2. Grand Prix
Hradec Králové
   
sobota
14.5.
3. Open
Rakovník
  3. Open
Olomouc (fg)
+ II.liga
  NC - Vizela (P)
YNC - Bischofshofen (A)
SNC - není
turnaj pro veřejnost Cheb 2016    Rozpis
neděle
15.5.
4. Open
Rakovník
+ II.liga
  4. Open
Olomouc (fg)
+ II.liga
4. Open
Bystřice p.H. + II.liga
NC - Vizela (P)
YNC - Bischofshofen (A)
SNC - není
 
sobota
21.5.
           
neděle
22.5.
2. Bohemia Tour
Rakovník (mg)
2. Moravia Tour
Olomouc (fg)
   
sobota
28.5.
5. Open
Cheb (mg)
  5. Open 
Příbor + II.liga
5. Open
Náměšť n.O.
   
neděle
29.5.
KP
Cheb (mg)
KP
Pečky + II.liga
KP
Příbor + II.liga
KP
Náměšť n.O. + II.liga
   
sobota
4.6.
          turnaj pro veřejnost Fr.Lázně  Rozpis
neděle
5.6.
3. Grand Prix
Bystřice p.H.
   
sobota
11.6.
           
neděle
12.6.
6. Open
Plzeň
+ II.liga
         
sobota
18.6.
Přebor Čech
Plzeň
Přebor Moravy
Bystřice p.H.
   
neděle
19.6.
Přebor Čech
Plzeň
Přebor Moravy
Bystřice p.H.
   
sobota
25.6.
        ICM Cheb 2016
Rozpis (CZ , EN , D)
 
neděle
26.6.
  5. Open
Pelhřimov
    ICM Cheb 2016  
sobota
2.7.
           
neděle
3.7.
4. Grand Prix
Tempo Praha (mg)
   
úterý
5.7.
           
středa
6.7.
           
sobota
9.7.
Junior Trophy
Cheb (mg)
   
neděle
10.7.
Junior Trophy
Cheb (mg)
   
sobota
16.7.
           
neděle
17.7.
           
čtvrtek
21.7.
Mistrovství České republiky
Olomouc (mtg + fg)
   
pátek
22.7.
Mistrovství České republiky
Olomouc (mtg + fg)
   
sobota
23.7.
Mistrovství České republiky
Olomouc (mtg + fg)
   
neděle
24.7.
           
sobota
30.7.
          Sláva Cup 2016
Rozpis
neděle
31.7.
           
sobota
6.8.
        4. Memoriál Vl. Čecha 2016 Radotín
Rozpis 
2. turnaj pro veřejnost Fr.Lázně  Rozpis
neděle
7.8.
   
 
  4. Memoriál Vl. Čecha 2016 Radotín  
sobota
13.8.
        YEC Bischfshofen (A)
SEC Lahti (FIN)
10. - 13.8.
Turnaj pro veřejnost Příbor
Rozpis
neděle
14.8.
   
 
     
sobota
20.8.
    6. Open
Uničov
     
neděle
21.8.
  6. Open
Tanvald + II.liga
7. Open
Uničov
     
sobota
27.8.
7. Open
Fr.Lázně
    6. Open
Tovačov
EM Vizela (P)
24. - 27.8.
 
neděle
28.8.
8. Open
Fr.Lázně
+ II.liga
7. Open
Tempo Praha (mg) + II.liga
  7. Open
Tovačov + II.liga
   
sobota
3.9.
           
neděle
4.9.
3. Bohemia Tour
Jesenice (hřiště Fr.Lázně)
3. Moravia Tour
Tovačov
   
sobota
10.9.
           
neděle
11.9.
5. Grand Prix
Cheb (mg)
   
sobota
17.9.
      8. Open
Jedovnice
   
neděle
18.9.
9. Open
Jesenice
+ II.liga
8. Open
Radotín
  9. Open
Jedovnice + II.liga
   
sobota
24.9.
           
neděle
25.9.
4. Bohemia Tour
Radotín
       
sobota
1.10.
    8. Open
Kopřivnice
+ II.liga
  EC Neutrabling (D)  
neděle
2.10.
    9. Open
Kopřivnice
+ II.liga
     
sobota
8.10.
       
 
 
neděle
9.10.
  9. Open
Děkanka
4. Moravia Tour
Kopřivnice
   
neděle
30.10.
      1. Rajhrad Cup 2017
Rozpis
 
neděle
27.11.
      2. Rajhrad Cup 2017
Rozpis