TERMÍNOVÁ LISTINA 2017

 
 
 
  Čechy západ Čechy střed Morava sever Morava jih Mezinárodní a ostatní akce klubové turnaje
neděle
1.1.
           
neděle
8.1.
          3. Rajhrad Cup 2017
sobota
14.1.
          Turnajdružstev a jednotlivců Děčín
neděle
15.1.

Školení rozhodčích

  Turnajdružstev a jednotlivců Děčín
neděle
22.1.
           
sobota
28.1.
          4. Zimní turnaj Ostrava
neděle
29.1.
           
neděle
5.2.
           
sobota
11.2.
           
neděle
12.2.
          Turnajdružstev a jednotlivců Děčín  Rozpis

4. Rajhrad Cup 2017
neděle
19.2.
           
sobota
25.2.
          5. Zimní turnaj Ostrava
neděle
26.2.
           
neděle
5.3.
  1. Open
Děčín +II.liga
       
sobota
11.3.
          24 hodinový Maraton dvojic
Děčín  Rozpis

neděle
12.3.
          24 hodinový Maraton dvojic
Děčín
neděle
19.3.
          5. Rajhrad Cup 2017
sobota
25.3.
          6. Zimní turnaj Ostrava
neděle
26.3.
  2. Open
Butovice +II.liga
       
středa
29.3.
          KT Rajhrad 2017     Rozpis
sobota
1.4.
JT Butovice (hala)    
neděle
2.4.
JT Butovice (hala)    
sobota
8.4.
           
neděle
9.4.
1. Grand Prix
Olomouc (fg)
   
čtvrtek
13.4.
          KT Velikonoční turnaj Rajhrad 2017
pátek
14.4.
           
sobota
15.4.
1. Open
Rakovník
         
neděle
16.4.
2. Open
Rakovník +II.liga
    1. Open
Náměšť nO +II.liga
   
pondělí
17.4.
(Velikonoce)
           
sobota
22.4.
           
neděle
23.4.
1. Bohemia Tour
Rakovník (mg)
1. Moravia Tour
Olomouc (mtg)
   
středa
26.4.
          KT Rajhrad 2017     Rozpis
sobota
29.4.
    1. Open
Olomouc (fg) +II.liga
2. Open
90 Brno
   
neděle
30.4.
    2. Open
Olomouc (fg) + II.liga
     
pondělí
1.5.
      3. Open
Rajhrad (hala)+II.liga
   
sobota
6.5.
           
neděle
7.5.
           
pondělí
8.5.
2. Grand Prix
Františkovy Lázně
   
sobota
13.5.
3. Open
Chomutov
         
neděle
14.5.
4. Open
Chomutov +II.liga
3. Open
Pečky +II.liga
  4. Open
Holešov+II.liga
   
sobota
20.5.
           
neděle
21.5.
2. Bohemia Tour
Oáza Praha
2. Moravia Tour
Holešov
   
středa
24.5.
          Rozpis
Propozice
Reg. olymp. dětí a mlád. Náměšť n.O. 
KT Rajhrad 2017     Rozpis
sobota
27.5.
           
neděle
28.5.
      5. Open
Jedovnice
  KT 8.PBV Hradec Králové 2017
Rozpis
sobota
3.6.
    3. Open
Kopřivnice
6. Open
Bystřice pH
NC - není
YNC - Askim (S)
SNC - Cheb (CZ)
 
neděle
4.6.
  KP
Hr.Králové +II.liga
KP
Kopřivnice
KP
Bystřice pH +II.liga
NC - není
YNC - Askim (S)
SNC - Cheb (CZ)
 
úterý
6.6.
          KT Náměšť n.O.  Rozpis
sobota
10.6.
5. Open
Plzeň +II.liga
         
neděle
11.6.
KP 
Plzeň
3. Grand Prix
Jedovnice
   
úterý
13.6.
      KT Náměšť n.O.  Rozpis
sobota
17.6.
    4. Open
Příbor
     
neděle
18.6.
  4. Open
Pelhřimov
5. Open
Příbor
     
sobota
24.6.
Přebor Čech
Děkanka Praha
Přebor Moravy
Příbor
   
neděle
25.6.
Přebor Čech
Děkanka Praha
Přebor Moravy
Příbor
   
úterý
27.6.
      KT Náměšť n.O.  Rozpis
středa
28.6.
          KT Rajhrad 2017     Rozpis
sobota
1.7.
          ICM Cheb 2017  Rozpis
Schedule
Einladung

KT Příbor 2017
Rozpis
neděle
2.7.
  5. Open
Tanvald
      ICM Cheb 2017
středa
5.7.
           
čtvrtek
6.7.
4. Grand Prix
Tanvald
   
sobota
8.7.
          Rozpis Nová Ves 2017
neděle
9.7.
           
sobota
9.7.
           
neděle
10.7.
           
sobota
15.7.
           
neděle
16.7.
           
čtvrtek
20.7.
Mistrovství České republiky
Rakovník (mtg + mg)
   
pátek
21.7.
Mistrovství České republiky
Rakovník (mtg + mg)
   
sobota
22.7.
Mistrovství České republiky
Rakovník (mtg + mg)
  Sláva Cup 2017   Rozpis
neděle
23.7.
           
sobota
29.7.
          Memoriál V.Čecha 2017
Rozpis
neděle
30.7.
          Memoriál V.Čecha 2017
sobota
5.8.
        YEC Askim (S)
SEC Cheb (CZ)
2. - 5.8.
 
neděle
6.8.
   
 
     
sobota
12.8.
           
neděle
13.8.
   
 
7. Open
Náměšť nO +II.liga
   
sobota
19.8.
6. Open
Cheb
  6. Open
Uničov
  EC Algund (IT)
17. - 19.8.
 
neděle
20.8.
7. Open
Cheb
+II.liga
6. Open
Tempo
+II.liga (mg)
7. Open
Uničov
     
sobota
26.8.
           
neděle
27.8.
3. Bohemia Tour
Plzeň
3. Moravia Tour
Náměšť n.O.
   
úterý
29.8.
      KT Náměšť n.O.  Rozpis
sobota
2.9.
           
neděle
3.9.
5. Grand Prix
'90 Brno
   
sobota
9.9.
8. Open
Fr. Lázně
         
neděle
10.9.
9. Open
Fr. Lázně +II.liga
7. Open
Hr.Králové +II.liga
       
úterý
12.9.
          KT Náměšť n.O.  Rozpis
sobota
16.9.
      8. Open
Start Brno
   
neděle
17.9.
      9. Open
Start Brno +II.liga
   
sobota
23.9.
    8. Open
Ostrava
  WC Nin (CRO)
20. - 23.9.
 
neděle
24.9.
  8. Open
Radotín
9. Open
Ostrava
     
čtvrtek
28.9.
           
sobota
30.9.
       
 
 
neděle
1.10.
4. Bohemia Tour
Radotín
4. Moravia Tour
Ostrava
   
neděle
7.10.
         
neděle
8.10.
  9. Open 
Děkanka
     
pátek
13.10.

ŠKOLENÍ TRENÉRŮ

 
sobota
14.10.

ŠKOLENÍ TRENÉRŮ

 
neděle
15.10.

ŠKOLENÍ TRENÉRŮ

 
neděle
22.10.
         
neděle
29.10.
         
neděle
5.11.
         
neděle
12.11.
         
čtvrtek
16.11.

ŠKOLENÍ TRENÉRŮ

 
pátek
17.11.

ŠKOLENÍ TRENÉRŮ

 
sobota
18.11.

ŠKOLENÍ TRENÉRŮ

 
neděle
19.11.

ŠKOLENÍ TRENÉRŮ

 
neděle
26.11.
           
sobota
2.12.

 

 

 

 

 

 
neděle
3.12.

 

         
neděle
10.12.
         
neděle
17.12.
         
neděle
24.12.
         
neděle
31.12.
         
  Čechy západ Čechy střed Morava sever Morava jih Mezinárodní a ostatní akce klubové turnaje
neděle
10.1.
        4. Olomouc Cup 2016
Rozpis
 
neděle
17.1.
        4. Rajhrad Cup 2016
Rozpis
 
sobota
30.1.
        Dvoučlenná družstva Děčín 2016      Rozpis  
neděle
31.1.
        Dvoučlenná družstva
Děčín 2016
 
neděle
7.2.
  1. Open
Děčín (fg)
       
neděle
14.2.
        5. Olomouc Cup 2016
Rozpis
 
sobota
27.2.
        AB Duo Děčín 2016
Rozpis
 
neděle
28.2.
        AB Duo Děčín 2016  
sobota
5.3.
        Maraton Děčín 2016
Rozpis
 
neděle
6.3.
        Maraton Děčín 2016  
neděle
13.3.
        6. Olomouc Cup 2016
Rozpis
 
sobota
19.3.
      1. Open
Rajhrad
   
neděle
20.3.
  2. Open
Butovice
  2. Open
Rajhrad + II.liga
   
sobota
26.3.
           
neděle
27.3.
           
pondělí
28.3.
(Velikonoce)
           
sobota
2.4.
           
neděle
3.4.
1. Grand Prix
Rajhrad (mtg - hala)
   
sobota
9.4.
           
neděle
10.4.
           
sobota
16.4.
           
neděle
17.4.
  3. Open Děkanka
+ II.liga
  3. Open
Start Brno
   
sobota
23.4.
           
neděle
24.4.
1. Bohemia Tour
Děkanka Praha
1. Moravia Tour
Start Brno
   
sobota
30.4.
    1. Open
Ostrava + II.liga
     
neděle
1.5.
  4. Open
Radotín
2. Open
Ostrava + II.liga
  Pod Bílou věží 2016
Rozpis
 
sobota
7.5.
1. Open Chomutov          
neděle
8.5.
2. Open
Chomutov
 + II.liga
2. Grand Prix
Hradec Králové
   
sobota
14.5.
3. Open
Rakovník
  3. Open
Olomouc (fg)
+ II.liga
  NC - Vizela (P)
YNC - Bischofshofen (A)
SNC - není
turnaj pro veřejnost Cheb 2016    Rozpis
neděle
15.5.
4. Open
Rakovník
+ II.liga
  4. Open
Olomouc (fg)
+ II.liga
4. Open
Bystřice p.H. + II.liga
NC - Vizela (P)
YNC - Bischofshofen (A)
SNC - není
 
sobota
21.5.
           
neděle
22.5.
2. Bohemia Tour
Rakovník (mg)
2. Moravia Tour
Olomouc (fg)
   
sobota
28.5.
5. Open
Cheb (mg)
  5. Open 
Příbor + II.liga
5. Open
Náměšť n.O.
   
neděle
29.5.
KP
Cheb (mg)
KP
Pečky + II.liga
KP
Příbor + II.liga
KP
Náměšť n.O. + II.liga
   
sobota
4.6.
          turnaj pro veřejnost Fr.Lázně  Rozpis
neděle
5.6.
3. Grand Prix
Bystřice p.H.
   
sobota
11.6.
           
neděle
12.6.
6. Open
Plzeň
+ II.liga
         
sobota
18.6.
Přebor Čech
Plzeň
Přebor Moravy
Bystřice p.H.
   
neděle
19.6.
Přebor Čech
Plzeň
Přebor Moravy
Bystřice p.H.
   
sobota
25.6.
        ICM Cheb 2016
Rozpis (CZ , EN , D)
 
neděle
26.6.
  5. Open
Pelhřimov
    ICM Cheb 2016  
sobota
2.7.
           
neděle
3.7.
4. Grand Prix
Tempo Praha (mg)
   
úterý
5.7.
           
středa
6.7.
           
sobota
9.7.
Junior Trophy
Cheb (mg)
   
neděle
10.7.
Junior Trophy
Cheb (mg)
   
sobota
16.7.
           
neděle
17.7.
           
čtvrtek
21.7.
Mistrovství České republiky
Olomouc (mtg + fg)
   
pátek
22.7.
Mistrovství České republiky
Olomouc (mtg + fg)
   
sobota
23.7.
Mistrovství České republiky
Olomouc (mtg + fg)
   
neděle
24.7.
           
sobota
30.7.
          Sláva Cup 2016
Rozpis
neděle
31.7.
           
sobota
6.8.
        4. Memoriál Vl. Čecha 2016 Radotín
Rozpis
2. turnaj pro veřejnost Fr.Lázně  Rozpis
neděle
7.8.
   
 
  4. Memoriál Vl. Čecha 2016 Radotín  
sobota
13.8.
        YEC Bischfshofen (A)
SEC Lahti (FIN)
10. - 13.8.
Turnaj pro veřejnost Příbor
Rozpis
neděle
14.8.
   
 
     
sobota
20.8.
    6. Open
Uničov
     
neděle
21.8.
  6. Open
Tanvald + II.liga
7. Open
Uničov
     
sobota
27.8.
7. Open
Fr.Lázně
    6. Open
Tovačov
EM Vizela (P)
24. - 27.8.
 
neděle
28.8.
8. Open
Fr.Lázně
+ II.liga
7. Open
Tempo Praha (mg) + II.liga
  7. Open
Tovačov + II.liga
   
sobota
3.9.
           
neděle
4.9.
3. Bohemia Tour
Jesenice (hřiště Fr.Lázně)
3. Moravia Tour
Tovačov
   
sobota
10.9.
           
neděle
11.9.
5. Grand Prix
Cheb (mg)
   
sobota
17.9.
      8. Open
Jedovnice
   
neděle
18.9.
9. Open
Jesenice
+ II.liga
8. Open
Radotín
  9. Open
Jedovnice + II.liga
   
sobota
24.9.
           
neděle
25.9.
4. Bohemia Tour
Radotín
       
sobota
1.10.
    8. Open
Kopřivnice
+ II.liga
  EC Neutrabling (D)  
neděle
2.10.
    9. Open
Kopřivnice
+ II.liga
     
sobota
8.10.
       
 
 
neděle
9.10.
  9. Open
Děkanka
4. Moravia Tour
Kopřivnice
   
neděle
30.10.
      1. Rajhrad Cup 2017
Rozpis
 
neděle
27.11.
      2. Rajhrad Cup 2017
Rozpis