Informace juniorské reprezentace

10.09.2011 09:00

informace juniorské reprezentace

10.11.2011 09:00

Vážení juniorští reprezentanti.
V příštím roce nás čeká MS juniorů v německém Bad Münderu. Předpokládám účast obou týmů nejlépe i s náhradníkem, a pravděpodobně tří kaučů. Dále předpokládám účast na NCJ tří hráčů a jednoho kauče.
Do širšího kádru jsou zařazeni i hráči, kteří mají byť jen minimální účast na GP a MČR v roce 2011, pro nominaci v roce 2012 je však nutná pravidelná účast na GP a účast pravděpodobně na jednom až dvou soustředěních v roce 2012. Samozřejmě se předpokládá spoluúčast hráčů na této akci v rozsahu do 12.000,-Kč na osobu a doufáme, že se podaří jako v předchozích letech pokrýt tuto spoluúčast z dotací od měst a krajů, případně od sponzorů.
Aby měli hráči dostatek času, pro zajištění finančních prostředků, bude stanoveno po 3. GP tzv. nominační pořadí, podle něhož bude postupně hráčům nabízena účast na MSJ v Německu. První schůzka širšího reprezentačního kádru proběhne bezprostředně po zahájení GP Hradec Králové dne 14. 4. 2012.

Širší reprezentační kádr juniorů:

Hoši: Dívky:

Bednář Martin Blažková Ema
Benda Lumír ml. Doleželová Alena
Dlab Michal Jandová Karolína
Doležálek Adam Pavelková Lucie
Doležel Radek ml.
Exner Zbyněk
Gerža Pavel
Juroszek Jan
Klimek Tomáš
Král Roman ml.
Malárik Michal
Novák Matěj
Rous Adam
Staněk Jiří
Škaloud Ondřej
Vlček Marek

Samozřejmě širší kádr nemusí být konečný a lze jej doplňovat dle aktuálních výsledků. Dále chci požádat všechny výše uvedené hráče, aby mne informovali (nejlépe do konce tohoto roku), zda mají zájem reprezentovat či nikoliv. Kontaktovat mě můžete telefonicky na čísle 777 707 850 nebo e-mailem na: r.dolezel@c-box.cz .

Ing. Radek Doležel
Vedoucí juniorské reprezentace