Archiv článků

Fotogalerie

23.09.2019 12:43
Fotky z turnaje 5. BT Plzeň 2019 Fotky z turnaje 4. BT Františkovy Lázně 2019 Fotky z turnaje MČR Rakovník 2019 Fotky z turnaje Přebor Čech Radotín 2019 Fotky z turnaje 3. BT Pehřimov 2019 Fotky z turnaje 2. BT Cheb 2019 Fotky z turnaje 1. Bohemia Tour Rakovník 2019   Odkaz ZDE

Žádosti o turnaje 2020

13.07.2019 23:59
STK ČMGS vyhlašuje konkurs na pořádání turnajů v roce 2020 – MČR, GP, Přebory zemí, Junior Trophy, BT a MT. (do 13.7.2019)   Své žádosti o pořádání jednotlivých turnajů zasílejte na e-mail stk@cmgs.cz nebo prostřednictvím svých zemských či oblastních vedoucích STK. Veškeré doručené žádosti...

Brožura MČR 2019

11.07.2019 14:27
K Mistrovství České republiky vydal pořádající klub GC 85 Rakovník brožurku. Ke stažení ZDE

Nominace na Junior Cup ČR Sportovních center mládeže - letní část v rámci Mistrovství ČR v Rakovníku

10.07.2019 19:40
Nominace na Junior Cup ČR Sportovních center mládeže - letní část v rámci Mistrovství ČR v Rakovníku vedoucí trenér SCM 01 Martin Ječný nominuje hráče: 1) Beneš Jan Akademie Minigolfu 2) Červinka Filip MGC Hradečtí Orli 3) Cheníček Tomáš TJ MG Cheb 4) Janík...

seniorská reprezentace Predazzo 2019

08.07.2019 12:32
Konečná nominace na Mistrovství Evropy seniorů Predazzo 7.-10.8.2019   Hráčky: Doleželová Lenka Hirschmannová Dagmar Kadlecová Eva Škaloudová Dita   Hráči: Metyš Jan Pokorný Bohumil Rous Kamil Řehák Jaroslav Staněk Stanislav Vančura Libor Vozár...

Baráž o I.ligu Morava

27.06.2019 10:54
Baráže o smíšenou I.ligu se na Přeboru Moravy v Jedovnicích ve dnech 29.6.2019 - 30.6.2019 zúčastní družstvo TJ Náměšť nad Oslavou. Družstva KDG 2000 Ostrava  a TJ Start Kopřivnice nereflektují na postup do baráže.   Michael Urbánek zemský vedoucí Morava  

Nominace juniroské reprezentace ČR na MEJ 2019 v Liepaji (Lotyšsko)

26.06.2019 10:55
Definitivní nominace juniorské reprezentace ČR na MEJ 2019 v lotyšské Liepaji  Dívky:  Indráková Lucie MGC Olomouc, SCM02 Olomouc Minaříková Monika MGC Olomouc, SCM02 Olomouc Palánová Kristýna Yamka MC Butovice, SCM01 Praha-Butovice Pelánová Hana TJ Náměšť n.O., SCM02...

Nominace na Junior Cup Sportovních akademií - Přebory zemí

26.06.2019 10:51
Nominace na Junior cupy - Přebory zemí  Junior cup Morava - Přebor Moravy Jedovnice  Sportovní akademie 01 a Sportovní středisko mládeže Náměšť n.O.  Bohuslavová Aneta SK Náměšť n.O.  Herodková Nikola SK Náměšť n.O.  Koubková Sára SK Náměšť n.O.  Pelán Stanislav TJ...

Informace k dospělé reprezentaci a MS v Číně

17.05.2019 15:12
Informace k dospělé reprezentaci a mistrovství světa v Číně Realizační tým: Kauči: Michal Šlapák Matěj Novák Adam Doležálek Milan Ječný   Vedoucí výpravy: Aleš Vítek   Muži: Jistá nominace: Martin Ječný Marián Straško Ondřej Škaloud Marek Smejkal   Otevřená nominace: Karel...

Nominace WAGM 2019

01.05.2019 09:58
Nominace na WAGM 2019 v Kungälvu ve Švédsku (14.-16.6. 2019) JUNIOŘI: Matěj Vlček Jan Donini ŽENY: Veronika Reed Kateřina Reed MUŽI a SENIOŘI: Daniel Vlček Milan Provazník Michal Stach Petr Hanusek K jednotlivým hráčům: Matěj Vlček (Praha Open 4., 1.AG H Bezděkov 6., Budínek...
Záznamy: 21 - 30 ze 459
<< 1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>