Archiv článků

Reprezentační sraz - nominace hráčů/hráček, důležité informace

31.01.2019 15:06
Nominace a důležité informace k reprezentačnímu srazu - společnému tréninku Sportovních center mládeže ČR - Brno - hala mtg Královo Pole - 16. až 17. března 2019. Beneš Jan, Akademie Minigolfu, SCM01 Brtevník Daniel, MGC Jedovnice, SCM02 Červinka Filip, MGC Hradečtí Orli, SCM01 Dostál...

Reprezentační sraz - nominace hráčů/hráček, důležité informace

31.01.2019 15:01
Nominace a důležité informace k reprezentačnímu srazu - společnému tréninku Sportovních center mládeže ČR - Brno - hala mtg Královo Pole - 16. až 17. března 2019. Beneš Jan, Akademie Minigolfu, SCM01 Brtevník Daniel, MGC Jedovnice, SCM02 Červinka Filip, MGC Hradečtí Orli,...

Nominace hráčů na přípravný turnaj U23 Nations cup juniorů Liepaja (Lotyšsko)

31.01.2019 15:00
Nominace hráčů na přípravný turnaj U23 Nations cup juniorů Liepaja (Lotyšsko) – hala mtg – 2. až 3. března 2019, odjezd 26. února 2019, nominováno: -čtyřlenné družstvo ve složení: Brtevník Daniel, MGC Jedovnice, SCM02 Doleželová Alena, 1. DGC Bystřice p.H. Minaříková Monika, MGC Olomouc,...

Nominace hráčů na přípravný turnaj U23 Nations cup juniorů Liepaja (Lotyšsko)

31.01.2019 14:57
Nominace hráčů na přípravný turnaj U23 Nations cup juniorů Liepaja (Lotyšsko) – hala mtg – 2. až 3. března 2019, odjezd 26. února 2019, nominováno: -čtyřlenné družstvo ve složení: Brtevník Daniel, MGC Jedovnice, SCM02 Doleželová Alena, 1. DGC Bystřice p.H. Minaříková Monika, MGC Olomouc,...

Širší výběr juniroské reprezentace pro rok 2019

07.01.2019 12:38
Hoši Brtevník Daniel (MGC Jedovnice) Červinka Filip (MGC Hradečtí Orli) Janík Michal (Yamka MC Butovice) Pokorný Jan (MGC Olomouc) Cheníček Tomáš (TJ MG Cheb) Šebek Richard (KDG 2000 Ostrava) Šalantai Petr (MGC Olomouc) Dostál Radim (KDG 2000 Ostrava) Krejnický Damian...

Širší výběr juniorské reprezentace pro rok 2019

07.01.2019 12:36
    Hoši Brtevník Daniel (MGC Jedovnice) Červinka Filip (MGC Hradečtí Orli) Janík Michal (Yamka MC Butovice) Pokorný Jan (MGC Olomouc) Cheníček Tomáš (TJ MG Cheb) Šebek Richard (KDG 2000 Ostrava) Šalantai Petr (MGC Olomouc) Dostál Radim (KDG 2000 Ostrava) Krejnický Damian...

VT 2019

27.12.2018 12:03
Výkonnostní třídy pro rok 2019 ZDE a konečný celostátní žebříček 2018 ZDE

Školení rozhodčích a schůze STK

17.12.2018 14:24
16. února 2019 se koná schůze STK v Náměšti nad Oslavou (Oslavan a.s.) 17. února 2019 tamtéž školení rozhodčích Oboje bude začínat v 10.00. Předpokládaný konec kolem 17.00 

Termínová listina 2019

17.12.2018 14:23
Termínová listina 2019                      Je ke stáhnutí ZDE, včetně turnajů Open (přidány i do Google kalendáře)    Chcete mít stále aktuální Termínovou listinu v mobilu, počítači?   Zde je odkaz, kde si ji můžete nahrát do...

Zápis z jednání prezídia č. 3/2018

28.11.2018 13:40
Zápis z jednání prezídia č. 3/2018 za období 1. 6. - 30. 9. 2018 si můžete stáhnout ZDE.    
Záznamy: 31 - 40 ze 444
<< 2 | 3 | 4 | 5 | 6 >>