Novinky

VT 2020

22.01.2020 10:19
Výkonnostní třídy pro rok 2020 ZDE

Termínová listina 2020

07.01.2020 11:59
Termínová listina 2020   ZMĚNA DATUMU POŘÁDÁNÍ 5. BT HRADEC KRÁLOVÉ NA PONDĚLÍ 28.9.2020 (důvodem jsou práce na škole a MGC Hradečtí Orli nemůžou garantovat páteční trénink dle SŘ)   Je ke stáhnutí ZDE, včetně Open turnajů ve všech oblastech     Chcete mít stále aktuální...

Nepřímé postupy - jaro 2020

19.12.2019 20:20
Nepřímé postupy na 1-4. GP 2020 a 1. - 3. BT / MT 2020  ke zkouknutí ZDE ke stažení ZDE

Školení trenérů

04.11.2019 23:09
Š K O L E N Í   T R E N É R Ů 2. (3.) třídy   TMK ČMGS pořádá školení 2. třídy (3. třídy) trenérů minigolfu. 2. třída je licence B je třída opravňující k získání živnostenského listu!   Speciální část školení trenérů, kterou zajišťuje TMK ČMGS, proběhne v Praze: čt-pá-so-ne...

Brožura MČR 2019

11.07.2019 14:27
K Mistrovství České republiky vydal pořádající klub GC 85 Rakovník brožurku. Ke stažení ZDE

Nominace na Junior Cup ČR Sportovních center mládeže - letní část v rámci Mistrovství ČR v Rakovníku

10.07.2019 19:40
Nominace na Junior Cup ČR Sportovních center mládeže - letní část v rámci Mistrovství ČR v Rakovníku vedoucí trenér SCM 01 Martin Ječný nominuje hráče: 1) Beneš Jan Akademie Minigolfu 2) Červinka Filip MGC Hradečtí Orli 3) Cheníček Tomáš TJ MG Cheb 4) Janík...

seniorská reprezentace Predazzo 2019

08.07.2019 12:32
Konečná nominace na Mistrovství Evropy seniorů Predazzo 7.-10.8.2019   Hráčky: Doleželová Lenka Hirschmannová Dagmar Kadlecová Eva Škaloudová Dita   Hráči: Metyš Jan Pokorný Bohumil Rous Kamil Řehák Jaroslav Staněk Stanislav Vančura Libor Vozár...

Baráž o I.ligu Morava

27.06.2019 10:54
Baráže o smíšenou I.ligu se na Přeboru Moravy v Jedovnicích ve dnech 29.6.2019 - 30.6.2019 zúčastní družstvo TJ Náměšť nad Oslavou. Družstva KDG 2000 Ostrava  a TJ Start Kopřivnice nereflektují na postup do baráže.   Michael Urbánek zemský vedoucí Morava  

Nominace juniroské reprezentace ČR na MEJ 2019 v Liepaji (Lotyšsko)

26.06.2019 10:55
Definitivní nominace juniorské reprezentace ČR na MEJ 2019 v lotyšské Liepaji  Dívky:  Indráková Lucie MGC Olomouc, SCM02 Olomouc Minaříková Monika MGC Olomouc, SCM02 Olomouc Palánová Kristýna Yamka MC Butovice, SCM01 Praha-Butovice Pelánová Hana TJ Náměšť n.O., SCM02...

Nominace na Junior Cup Sportovních akademií - Přebory zemí

26.06.2019 10:51
Nominace na Junior cupy - Přebory zemí  Junior cup Morava - Přebor Moravy Jedovnice  Sportovní akademie 01 a Sportovní středisko mládeže Náměšť n.O.  Bohuslavová Aneta SK Náměšť n.O.  Herodková Nikola SK Náměšť n.O.  Koubková Sára SK Náměšť n.O.  Pelán Stanislav TJ...
<< 3 | 4 | 5 | 6 | 7 >>